topení komfortně - TopeníChytře.cz

Přejít na obsah
Topení komfortně

Ovládací prostředí programu je jednoduché a uživatelsky přívětivé. V grafických obrazovkách si můžete jednoduše vybrat den v týdnu pondělí až neděle, svátek nebo dovolenou (dovolená jsou dny, kdy jste déle mimo domov). Po nastavení požadavků na časové intervaly a teploty v jednotlivých místnostech není potřeba se o nic starat, systém Vám zajistí požadované teploty dle vašeho nastavení. Teploty jsou rozděleny do třech pracovních úrovní - 1.útlum, 2.standard, 3.komfort. Pro každou úroveň si můžete nastavit vlastní požadovanou teplotu.

PŮDORYSY

Vše můžete kontrolovat např. v přehledných půdorysech objektu, kde máte uvedeno jaká je požadovaná teplota, jaká je aktuální teplota a jestli se v dané části aktuálně topí.GRAFICKÉ ZOBRAZENÍ

Další zajímavou vlastností je možnost sledovat v grafech průběhy vytápění v jednotlivých místností, výsledně si můžete optimalizovat topné schéma a spořit náklady na vytápění. Výsledné vlastnosti systému zajišťují optimální teploty a hlavně minimální spotřebu energie bez nutných zásahů uživatelů.

V případě odchodu nebo příchodu do objektu se může automaticky aktivovat topný režim, který si vyberete, pokyn zadáte ručně, na běžném nástěnném ovladači. Informaci o přítomnosti může předávat přímo systém EZS a dle to se přepne zvolený topný režim.


Návrat na obsah