topení odkudkoliv - TopeníChytře.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

TOPENÍ
Odkudkoli

Systém vytápění je možné ovládat z chytrého telefonu, tabletu nebo PC, stačí Vám pouze internetové připojení. I na cestách zůstává Váš domov pod neustálým dohledem z Vašeho chytrého telefonu.
Není potřeba nahrávat žádný program. Ovládání probíhá z webové stránky se zabezpečeným připojením. Odpadají tak starosti s kompatibilitou systému, web stránka se zobrazuje univerzálně všude – Windows, Mac OS, Android.


VZDÁLENÝ PŘÍSTUP

Komunikační program a webová stránka je umístěna přímo v PLC automatu a není závislá na počítači s běžným operačním systémem s nebezpečím napadení virem atd. Pokud chceme ovládat objekt „zvenčí“ tedy z WAN, je potřeba mít zajištěnu veřejnou IP adresu pro objekt nebo je možno provozovat přístup na serverové službě bez veřejné IP.

Vzdálený přístup Vám zajistí klid neboť máte objekt stále pod dohledem stejně, jakoby jste byli, na místě přímo.

Zajistí Vám také maximálně úsporný provoz, potřebné funkce si zapínáte až tehdy pokud je potřebujete, reagujete tak operativně na vzniklou situaci.

Vzdálené ovládání Vám může pomoci operativně povolit přístup osobám jako je zahradník, údržbář i ve vaší nepřítomnosti do zvolených míst. Můžete se případně kdykoli rozhodnout pro simulaci přítomnosti, pokud jste mimo delší dobu a neplánovali jste to.
MICRONIC Přerov s.r.o.
Denisova 2916/9, Přerov 750 02
telefon obchod: +420 778 883 939
telefon servis:   +420 773 768 693

info@chytrybyt.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky